v

Šis līgums tiek slēgts starp Flower Secret SIA, reģ. adrese Gaujas iela 8, Ādaži, Ādažu novads , LV -2164, Reģ. nr. 4020316374, PVN Nr. LV40203163745 (turpmāk tekstā Pārdevējs) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu Magnolijas dizains interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē https://magnolijasdizains.lv (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).

Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Pārdevējs.

Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē https://magnolijasdizains.lv/distances-ligums.

Pircējam ir tiesības saņemt veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem.

Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.

Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Pārdevēju, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.

Maksājumi vietnē un to kārtība

Maksājumus izpilda: Swedbank, Paysera un Paypal. Pārdevējs neuzglabā klientu maksājuma daļas savā vietnē, jo maksājumus internetā nodrošina iepriekšminētās finanšu iestādes. Vairāk par Swedbank var lasīt šeit. Vairāk par Paysera online maksājumiem var lasīt šeit. Un Paypal noteikumi ir šiet.

Lai iegādātos preces mūsu vietnē, izvēlies tās un ieliec grozā. Ej uz grozu, aizpildi savas kontaktdetaļas un un veic maksājumu ar internetbanku, maksājuma karti vai Payal. Saņem savu pasūtījumu ar kādu no piegādes metodēm.

Atgriešana

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Pārdevējam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

– Patērētāju tiesību aizsardzības likums;

– Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).

Atteikšanās kārtība

Pārdevējam ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona)

Pircējs no piegādes var atteikties pirms ziedu pušķis ir izveidots, rakstot iesniegumu uz epastu:  [email protected], Pārdevējam atgriež atpakaļ naudu 7 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas uz pircēja norādīto kontu.

Pārdevējs neatmaksā pasūtītājam maksu par pasūtījumu un ietur to pilnā apmērā, sekojošos gadījumos (Ziedu piegāde un individuālie pasūtījumi):

12.1. ja saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu (ziedus vai ziedu pušķi);

12.2. ja saņēmējs ir izbraucis no pilsētas un/vai valsts un nav sasniedzams pasūtītāja norādītajā piegādes adresē 24 stundu laikā pēc pasūtītāja noteiktā piegādes laika;

12.3. ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un nav sasniedzams saziņai pasutītāja norādītajā e-pastā vai telefonā.

Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi ,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti, izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 5 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses.

Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti,izņemot, ja pasūtījuma piegādes laiks no sākotnēji norādītā piegādes laika ir ar 1h intervālu.

Pārdevējs informē, ka ziedu pušķu kompozīcija var atšķirties no mājas lapā publicētā, jo pušķos izmantojamie ziedi ir sezonāli un Pārdevējs nevar garantēt, ka mājas lapā redzamie ziedi būs pieejami Pārdevēja veikalā ziedu pušķa izgatavošanas brīdī. Ziedu pušķis tiks gatavots saglabājot stilu un krāsu gammu, bet nepieciešamības gadījumā, ziedi tiks aizvietoti pēc florista profesionālajiem ieskatiem.

ZIEDU VEIKALS

Interneta veikals “Magnolijas dizains” ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā. Ziedu veikals ir pieejams interneta adresē http://magnolijasdizains.lv.

ZIEDU VEIKALA PĀRVALDE

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA Flower Secret. Mūsu vietnē pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Vietnes saturs ir Flower Secret intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez Pārdevēja rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

PIEGĀDES NOTEIKUMI ZIEDIEM

Minimālā piegādes summa ir 25.00 EUR.

Ziedus ir iespējams pasūtīt 7 dienas nedēļā 24 h diennaktī.

Pasūtījumu apstrāde veikala darba laikā: P., C. 7-19, O., T., Pk. 9-19, Se. 9-17, Sv. 10-17

Ja vēlaties ziedus nosūtīt tajā pašā dienā, tad pasūtījums jāveic un jāapmaksā darba dienās līdz 16:00 un brīvdienās līdz 13:00

Pasūtījuma piegādes maksa ir jāmaksā atkārtoti sekojošos gadījumos:

1.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi( izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 5 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses

2.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku(izņemot,ja pasūtījuma piegādes laiks no sākotnēji norādītā piegādes laika ir ar 1h intervālu)

Par piegādes adresi atzīmējot slimnīcu un/vai ārstniecības iestādi,lūdzam personīgi sazināties vispirms ar slimnīcu  un/vai ārstniecības iestādi, vai iestāde pieņem ziedu piegādi pacientiem.

Piegādes laiks norādāms aptuvens un tas var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, sastrēgumiem,satiksmes organizācijas ierobežojumiem, laikapstākļiem, kā arī no floristu noslogotības.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus 14. februārī, 8. martā vai Māmiņu dienā, ziedus jāpasūta 2-3 dienas iepriekš, pretējā gadījumā ziedi var tikt piegādāti nākamajā dienā pēc svētkiem.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka nespējam garantēt piegādes laikus 14. februārī un 8.martā, tādēļ šajos datumos piegādes laikam ir tikai orientējoša nozīme rīts, pusdienas laiks vai vakars.

Mēs vienmēr piegādājam svaigus ziedus!

 

KONFIDENCIALITĀTE

Ziedu veikals garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.

SAZIŅA

Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.

Pārdevējs neuzkrāj savienojuma datus ar maksājumu sistēmām. Interneta veikala magnolijasdizains.lv pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama Pārdevējam

STRĪDI UN PRETENZIJAS

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā, iesniedzot rakstisku sūdzību/pretenziju 24/h laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, kas tiks risināta 10 (desmit) darbadienu laikā no sūdzības/pretenzijas saņemšanas dienas. Sūdzība/pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.

Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.

PIEGĀDES CENAS:

(norādītas mūsu darba laikā):

1- 4 km  € 2,99

4- 7 km  € 4,99

7- 12 km  € 6,99

12- 18 km  € 9,99

18- 25 km  € 12,99

Šīs ir tikai aptuvenas cenas. Precīzas  piegādes cenas tiek norādītas,veicot pasūtījumu – ievadot piegādes adresi.

Piegādei ārpus darba laika ir dubultā tarifa likme.

Par piegādi ārpus Rīgas rajona lūgums sazināties ar mums, lai varētu precizēt piegādes cenu +371 25608000

Ziedu piegādes laiks 3 h no pasūtījuma pieņemšanas. ( veikala darba laikā )

Ja vēlaties kādu īpašu pušķi, sūtiet bildi uz epastu [email protected] vai ja neieraudzijāt sev vēlamo mājaslapā zvaniet +371 25608000 vai rakstiet [email protected]. Mums vēl nav bijis pasūtījums, ko neesam spējuši izpildīt!

 

Updating…
  • Grozs ir tukšs.